Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.08.2015, 19:28
siemstein napisał(a):Wyświetl post
No przykładu raczej szuka się wśród najlepszych, ale co ja tam wiem. Najlepiej zmieniajmy trenerów co pół roku. A co, stać nas! Stabilizacja będzie zajebista!
Tak, porównujmy trenera z sukcesami Van Gaal'a do trenera na dorobku, który póki co nie sprawdził się w 2 poprzednich klubach I ligi