siemstein napisał(a):

|
No przykładu raczej szuka się wśród najlepszych, ale co ja tam wiem. Najlepiej zmieniajmy trenerów co pół roku. A co, stać nas! Stabilizacja będzie zajebista!
|
Tak, porównujmy trenera z sukcesami Van Gaal'a do trenera na dorobku, który póki co nie sprawdził się w 2 poprzednich klubach I ligi
