Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 21.08.2015, 19:23
Mixu napisał(a):Wyświetl post
W zachodnich ligach wielkie kluby zatrudniając trenera daja mu MINIMUM rok na budowanie drużyny, często jest to DWA lub TRZY lata. Niektórzy mogli by sobie porozmawiać z prezesem MU przez telefon co on myśli o zwalnianiu trenera drużyny która nie przegrała meczu mając najtrudniejszy terminarz, gdzie zawodnicy nie dostają pensji na czas i gra jednym skrzydłowym i jednym lewym obrońcą Dobrze poczytać tu fachowców
W zachodnich ligach nikt nie zatrudniłby takiego trenera jakiego my mamy to po pierwsze znawco Lubię poczytać fachowca który porównuje naszą ligę i klub do zachodu dając jako przykład prezesa MU ...
Ostatnio edytowane przez heoij : 21.08.2015 o godz. 19:26.