Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1084
Stary 21.08.2015, 19:23
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
5 lat będziemy czekać aż zaczniemy wygrywać ?

Zaraz będziemy grać o utrzymanie a cracovia o puchary jeżeli nic się nie zmieni ...

KAZIU DZIĘKUJEMY ZA PRACĘ, ALE CZAS SIĘ POŻEGNAĆ !
A co by nie? Dajmy mu nawet i 10 lat,w końcu jest Wiślakiem z krwi i kości,zasługuje na to jak nikt inny..