hubert.fan napisał(a):

5 lat będziemy czekać aż zaczniemy wygrywać ? 
Zaraz będziemy grać o utrzymanie a cracovia o puchary jeżeli nic się nie zmieni ...
KAZIU DZIĘKUJEMY ZA PRACĘ, ALE CZAS SIĘ POŻEGNAĆ !
|
A co by nie?

Dajmy mu nawet i 10 lat,w końcu jest Wiślakiem z krwi i kości,zasługuje na to jak nikt inny..