Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 21.08.2015, 19:14
BiałaGwiazda napisał(a):Wyświetl post
Kazek 1906% poparcia...on po prostu potrzebuje czasu...nie wiem,roku,dwóch,trzech może pięciu ale jestem przekonany że w końcu zaczniemy wygrywać!
5 lat będziemy czekać aż zaczniemy wygrywać ?

Zaraz będziemy grać o utrzymanie a cracovia o puchary jeżeli nic się nie zmieni ...

KAZIU DZIĘKUJEMY ZA PRACĘ, ALE CZAS SIĘ POŻEGNAĆ !