BiałaGwiazda napisał(a):

|
Kazek 1906% poparcia...on po prostu potrzebuje czasu...nie wiem,roku,dwóch,trzech może pięciu ale jestem przekonany że w końcu zaczniemy wygrywać!
|
5 lat będziemy czekać aż zaczniemy wygrywać ?
Zaraz będziemy grać o utrzymanie a cracovia o puchary jeżeli nic się nie zmieni ...
KAZIU DZIĘKUJEMY ZA PRACĘ, ALE CZAS SIĘ POŻEGNAĆ !