Zooey_Deschanel napisał(a):

|
Przestańcie pie**olić. Karny ewidentny. Pora spojrzeć prawdzie w oczy. Z tym zespołem i z tym trenerem nie ugramy nic!
|
Jaki ewidentny? Burliga ma piłkę pod kontrolą, Przybecki nawet jej nie atakuje tylko próbuje się wcisnąć od złej strony, kontakt z obu stron. Nie ma faulu w żadną stronę.