Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 21.08.2015, 19:04
Gry obu zespołów nie można nazwać inaczej niż żałosną parodią futbolu.

Mieliśmy na boisku pięciu zawodników, którzy prezentowali poziom ekstraklasowy, reszta żyje dawną sławą jak Głowacki czy Brożek lub nigdy nie prezentowała odpowiedniego poziomu a gra bo innych nie mamy.

Żałość ogarnia...
Odpowiedz cytując