|
Gry obu zespołów nie można nazwać inaczej niż żałosną parodią futbolu.
Mieliśmy na boisku pięciu zawodników, którzy prezentowali poziom ekstraklasowy, reszta żyje dawną sławą jak Głowacki czy Brożek lub nigdy nie prezentowała odpowiedniego poziomu a gra bo innych nie mamy.
Żałość ogarnia...
|