Zooey_Deschanel napisał(a):

|
Jakiego sędziego? Walnij się w łeb.Karny dla Pogoni ewidentny niestety. Ku**a za Moskala nie wygrali ŻADNEGO meczu na wyjeździe. To są ku**a kpiny! Pora się żegnać z pseudo-trenerkiem.
|
Jaki kur.wa karny?! Przybecki kopnął w nogę Burligę i się przewrócił. Burliga pozycję wygrał