Wyświetl pojedynczy post
NHitman
Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1064
Stary 21.08.2015, 19:01
Padre1906 napisał(a):Wyświetl post
Każdemu kto zacznie pieprzyć że dzisiejszy wynik to wina trenera polecam mocno p.... się w łeb
Dla mnie wina jest 70 do 30 na niekorzyść trenera. Przed prowadzeniem w meczu gramy dość dobrze, utrzymujemy się w środku pola, potrafimy kontrować i zazębiać akcję. Dlaczego po strzeleniu gola i wyjściu na prowadzenie nagle nie potrafimy się nawet dłużej utrzymać przy piłce? z Lechem, Legią czy Cracovią Nasi pokazali, że potrafią grać dobrze, dlaczego zapominają o tym kiedy wychodzą na prowadzenie i zaczynają się głupie straty, głębokie cofanie się czy już nawet nie wspomnę o wyjściu z akcją... Powinniśmy w końcu dobijać tego przeciwnika, a nie grzecznie czekać aż któraś z jego akcji da w końcu wyrównującego gola.

Nie jestem za zwalnianiem Moskala, ale 5 remisów to nie tylko wina naszych kopaczy.