Cały atak zagrał dzisiaj dno. Boguski, Crivellaro, Jankowski - czy oni w ogóle byli na boisku

Wszystko co graliśmy do przodu, to zasługa Mąki i Donalda.
Cierzniak znowu dyżu plus, strach pomyślec co byłoby gdyby w bramce stał Buchalik...
Sędzia dno, karny z dupy..