Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1062
Stary 21.08.2015, 19:00
Stelio napisał(a):Wyświetl post
To kogo? Co z tego ze karny z dupy, jak prawda jest taka ze większość drugiej połowy pogoń cisnela a my oczywiście się cofnelismy... Ale dobra, bronce Remisa nadal, może jak w końcu zlecimy do strefy spadkowej to się obudzicie... Żydki nie mają lepszego kadrowo zespołu od nas a jakoś dobry trener potrafi z nich wycisnąć soki...
Dokładnie. Karny był następstwem tego, że Wisła w 2 połowie się kompletnie cofnęła i wybijała piłki na aferę. Po stracie gola na 1:1 dokonał się cud i Wisła znowu zaczęła grać to co powinna przez cały czas, ale było już niestety za późno. No, ale łatwiej zwalać winę na sędziego znowu, "Nie rusz Kazika, bo zginiesz" ciekawe czy skończycie majaczyć w I lidze.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 21.08.2015 o godz. 19:02.