Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 21.08.2015, 15:02
KapitanRyks napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście to bardzo optymistyczne założenie,(..)
Jest więc szansa na 15 miejsce w tym sezonie. Przyznam, że niewielka, bo Lech i Legia muszą powtórzyc świetny poprzedni sezon Legii.

Też zwróciłem na to uwagę. Rumunia będzie o krok od całkowitego odpadnięcia z pucharów przed fazą grupową. Magiczne miejsce 15 staje "otworem". Najbliżej od 2004 roku.
Ekipy z miejsc 16-18 czyli Austria, Chorwacja, Cypr będą mieć jednego reprezentanta, który nawet jeśli będzie w lidze mistrzów to przyniesie tym federacjom bardzo mało punktów.

A 9 zwycięstw w 12 meczach? Nierealne, ale jeśli któraś z drużyn wyjdzie z fazy grupowej szansa automatycznie wzrasta.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 21.08.2015 o godz. 15:04.
Odpowiedz cytując