Wyświetl pojedynczy post
marcinm
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Rabka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 21.08.2015, 13:40
Camilos napisał(a):Wyświetl post
Wreszcie czas na przełamanie i 3 punkty w co gorąco wierzę.

Co do opisu meczu, znalazłem bład. Transmisja w Eurosporcie2, a nie w Eurosporcie.

JJJBG!
w necie ,to gdzie dzisiaj najlepiej oglądać?
Odpowiedz cytując