Wyświetl pojedynczy post
Zooey_Deschanel
Member
 
Od: 07.2015
Skąd: Los Angeles

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 21.08.2015, 13:32
Szansa na 15 lokatę jest bardzo mała. Legia musiałaby min. powtórzyć wyczyn z tamtego roku, gdzie wygrała 5 meczów w grupie. Lech podobnie musiałby grać. No i należy do tego dodać potencjalne słabsze występy ekip z Chorwacji, Cypru, Rumunii i Austrii. Uważam, że realne na ten sezon jest 17 miejsce, co spowodowałoby rozpoczęcie eliminacji do LE dla zdobywcy Pucharu Polski dopiero od III rundy.

Bardzo ważny będzie następny rok, gdyż odpada nam wtedy 6.625p. za sezon 11/12. Musimy przynajmniej zbliżyć się do tego rezultatu.
Odpowiedz cytując