rozarian napisał(a):

Pamiętam, że na forum to zdecydowana większość odsyłała tego"gołodupca" w cholerę i modliła się, by Boguś został . Prawda jest taka, że już od połowy 2003 było widać, że z Cupiałem Wisła na poważnie nosa nie wyściubi poza nasze podwórko.
|
Przed Apoelem i Pao tez to było widac? Pech i tyle, bo jakies szanse byly na wysciubienie nosa poza nasze podworko.