Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 21.08.2015, 12:41
rozarian napisał(a):Wyświetl post
Pamiętam, że na forum to zdecydowana większość odsyłała tego"gołodupca" w cholerę i modliła się, by Boguś został . Prawda jest taka, że już od połowy 2003 było widać, że z Cupiałem Wisła na poważnie nosa nie wyściubi poza nasze podwórko.
Przed Apoelem i Pao tez to było widac? Pech i tyle, bo jakies szanse byly na wysciubienie nosa poza nasze podworko.
Odpowiedz cytując