"Wiślacy zamiast strzelić bramkę na 3:0 i zapewnić sobie komfort przed drugą połową, dali złapać gdańszczanom kontakt a Ci to skrzętnie wykorzystali doprowadzając dwukrotnie do remisu i zabierając Wiśle trzy punkty. "
Zabrali nam DWA punkty
Dzisiaj będzie dobrze bo nikt się tego nie spodziewa
