Rafal-SWL napisał(a):

ciekawi mnie skład jaki wytypuje dziś Moskal, mam nadzieje na min 1 zmianę w porównaniu ze składem z meczu z Lechią.
a tak z innej beczki, ciekawe jakby zachował się Mały gdyby (nie daj Boże) strzelił Wiśle gola? 
Ave i do przodu! tylko 3 pkt.
|
Jak będą gwizdy to wyśle kibiców na drugą stronę błoń...