Temat
:
[VI kolejka] Pogoń Szczecin - WISŁA Kraków, 21 sierpnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Rafal-SWL
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
20
21.08.2015, 11:52
ciekawi mnie skład jaki wytypuje dziś Moskal, mam nadzieje na min 1 zmianę w porównaniu ze składem z meczu z Lechią.
a tak z innej beczki, ciekawe jakby zachował się Mały gdyby (nie daj Boże) strzelił Wiśle gola?
Ave i do przodu! tylko 3 pkt.
Rafal-SWL
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rafal-SWL
Znajdź inne posty napisane przez Rafal-SWL