Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1429
Stary 21.08.2015, 11:30
Pamiętam, że na forum to zdecydowana większość odsyłała tego"gołodupca" w cholerę i modliła się, by Boguś został . Prawda jest taka, że już od połowy 2003 było widać, że z Cupiałem Wisła na poważnie nosa nie wyściubi poza nasze podwórko.
Odpowiedz cytując