|
Brożek mentalnie się póki co wypalił niestety to cień piłkarza. Więc moim skromnym zdaniem powinien odpocząć na ławce, a w jego miejsce dać Jankowskiego, strzelił ostatni dwie bramki, nie ważne jakie to był sytuacje ale jednak udało mu się i to może będzie początek jakiejś serii. No i powiem Wam koledzy że jak tego nie wygramy to kolejna cegiełka do grobu Moskala niestety.
|