Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.08.2015, 10:34
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Wywiad z Kitą , poruszony temat checi kupienai przez niego Wisly kilka lat temu
http://www.polsatsport.pl/Wiadomosc/...lub/index.html
"Gdy byłem chętny, to – powtórzę – potraktowano mnie jak uczniaka. Spójrzmy tylko na to, co udało mi się zrobić w Nantes, gdzie sytuacja była naprawdę trudna i wyobraźmy sobie jakby to mogło wyglądać w Wiśle, która była wtedy czołowym polskim zespołem..."

Cóż szkoda że nie udało mu się kupić, bo faktycznie teraz bylibyśmy na górze, a nie tu gdzie jesteśmy.
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując