|
Psując lekko dobry humor pragnę zauważyć, że warunkiem koniecznym do rozstawienia Legii jest jednocześnie sytuacja, że do LM musi wejść APOEL, Celtic, Basel, BATE i Szachtar. W innym wypadku jeden z tych spadkowiczów zepchnie Legie z powrotem do trzeciego koszyka.
Ogólnie bardzo cięzko.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|