Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 20.08.2015, 23:18
Nie ma co się podniecać - awans 2ch polskich zespołów był planowany a drużyny były rozstawione.
W dodatku awans Legii jest dalej mocno niepewny.

Na końcowe miejsce w rankingu tegorocznym nie ma co patrzyć, 15 miejsce jest możliwe tylko w wypadku absolutnej rewelacji i zdobycia 8-9 pkt w tegorocznym rankingu.

W dodatku 2 zespołu w grupie to jeszcze nic wielkiego.
Azerbejdzan ma spore szanse na 2
Norwegia na 3
Bialorus na 1 w LM i 1 w LE
Czechy 3
itd. itd.

Nie ma co myśleć o 2ch miejscach w el do LM, a trzeba się skupić na maxymalnym punktowaniu w grupie.
Jeżeli będzie tam Legia i Lech to liczę na 7 pkt na koniec sezonu.

Problemem są niestety bardzo słabe sezony od 2013 i 2014 które jeszcze przez kilka lat będą nam mocna ciążyć.
W tym roku odpadło nam 4,5 pkt za rok 6,625 więc ciężko będzie o 15 miejsce w najbliższych 2 sezonach.

Dlatego zróbmy to 6,5-7 pkt w tym roku, zakwalifikujmy 2 drużyny do rozgrywek grupowych za rok, i wtedy możemy zacząć mówić o atakowaniu 15tki.

PS. No i potrzeba na zaraz jeszcze ze 2ch solidnych drużyn z ligi do ciągnięcia naszej piłki w górę, bo sam Lech i Legia nie wystarczy.
PS2 No i przede wszystkim pensje piłkarzy w Ekstaklasie muszą wzrosnąć - nigdy nie będzie u nas większych sukcesów jak 2go ligowe zespoły z Chin będą płacić 6 razy więcej od nas.

Ba w Coca Cola League 1 (3cia angielska) są kluby płacące lepiej niż Legia (nie mówiąc o Wiśle)
Ostatnio edytowane przez Angmir : 20.08.2015 o godz. 23:27.
Odpowiedz cytując