Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 20.08.2015, 23:04
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Moskal musi wygrać, Pogoń to wie więc nie zdziwię się jeśli ustawią się na grę z kontry. Wówczas będzie to ciężki mecz dla Głowackiego. Obawiam się 2:1 dla Pogoni.


Moskal nie gra.Moskal za Brozka nie strzeli gola,Moskal nie poda za Boguskiego szybciej piłki

ja wiem ze mozna miec do niego pretensje ,ale chyba głownie o to ze powinien ostrzejszą reką podchodzic do zawodnikow.A jak dla mnie to on ich troche "głaska"

ale ze to temat meczowy....wynik mozliwy w kazdą strone.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując