silver03 napisał(a):

|
Moskal musi wygrać, Pogoń to wie więc nie zdziwię się jeśli ustawią się na grę z kontry. Wówczas będzie to ciężki mecz dla Głowackiego. Obawiam się 2:1 dla Pogoni.
|
Moskal nie gra.Moskal za Brozka nie strzeli gola,Moskal nie poda za Boguskiego szybciej piłki
ja wiem ze mozna miec do niego pretensje ,ale chyba głownie o to ze powinien ostrzejszą reką podchodzic do zawodnikow.A jak dla mnie to on ich troche "głaska"
ale ze to temat meczowy....wynik mozliwy w kazdą strone.