|
Trzeba przyznać, że jest bardzo dobrze.
Chyba każdy by wziął taki scenariusz przed dzisiejszymi meczami. Jest realna szansa na dwa zespoły w grupie a co to oznacza dla tegorocznego rankingu ?
Oznacza, że raczej nie ma szans byśmy spadli niżej a przy naprawdę dobrzej grze istnieje jakaś szansa na awans bo Cypryjczycy będą mieć tylko jedną ekipę i to pewnie w LM gdzie ciężej o punkty, to samo Chorwaci jeżeli Hajduk w rewanżu nie odrobi jednobramkowej straty. Rumunii mogą zostać bez drużyny w pucharach ale oni chyba są za daleko. 5 punktów, co nawet przy zmniejszeniu w najlepszym wypadku przed fazą grupową do 4,5 punkta wydaje się nierealne. Bo to musiałoby oznaczać aż 9 wygranych obu ekip w grupach/dalszych fazach.
Na pewno nie jest to niewykonalne, ale to raczej w sferze marzeń.
Austryjacy też mają kłopot bo prawdopodobnie zostanie im jedna drużyna w LE czyli Rapid a ich punkty dzieli na 5. Jednak strata do nich to też 2,5 punkta więc sporo.
Zobaczymy jak się rozwiną rewanże, najważniejsze to by Legia nie zrobiła psikusa, a potem możemy się zastanawiać.
Co ważne Legia na pewno a Lech chyba już też będzie losowany z 3 koszyka.
|