Temat
:
[VI kolejka] Pogoń Szczecin - WISŁA Kraków, 21 sierpnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Kemot22
Junior Member
Od: 07.2015
Offline
#
11
20.08.2015, 14:57
Być może to mini zgrupowanie w Opalenicy wyjdzie im na dobre przed meczem. Czasmi dobrze jest zmienić otoczenie... oby tak się stało, na zdjęciach widać uśmiechy trenera, powinno być OK!
Kemot22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kemot22
Znajdź inne posty napisane przez Kemot22