Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 20.08.2015, 13:31
Ciężki mecz i jakoś intuicja mi mówi, że też pierwsza porażka. Papryki w gazie, a nasi na wyjazdach póki co niewiadoma, bo mieliśmy jedynie dwa mecze "specjalne", gdzie motywacja jest zawsze większa.

Wóz albo przewóz. Remisami daleko nie zajdziemy.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując