Jaroo1 napisał(a):

PS Biedny, stary pierdziel, który nie może przeżyć tego, że jego czas i czas PO-PiSów się kończy i idzie młode pokolenie
|
Dałeś nieźle do pieca. Jeśli coś idzie to najpewniej Podbeskidzie. A tak na poważnie, to mityczne "młode pokolenie" nie wyniosło np. JKM, Brauna czy Kowalskiego, Palikota itp. do stołka prezydenta. Dawno po wyborach więc jest sporo opracowań powyborczych, z których wynika raczej, że tylko cząstka tego "młodego pokolenia" mysli tak jak forumowi harcownicy z ugrupowań ppniżej 5 %. Po za tym, cześc tego "młodego pokolenia" przesówa się wiekowo w stronę "średniego pokolenia" i występuje z "młodego pokolenia" zmieniajac poglady, gdy zakładają rodziny i zaczynają sami płacić rachunki, które dotychczas ponosili ich rodzice.
Sam znam kilku niedawnych "młodopokoleniowców", którzy się wyleczyli z kanapowych partyjek i ich wodzów. Teraz się z tego sami śmieją.