Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 20.08.2015, 09:49
Oglądałem ostatni mecz Pogoni z Podbeskidziem. Wystarczył błysk w ofensywie Adu i obrona Portowców nie istniała. Mamy piłkarzy o większym potencjale niż on (myślę tu o DG, ale też o Crivellaro (mam nadzieję, że wyjdzie w pierwszym składzie) i Mące), więc jeśli panowie piłkarze wyjdą nastawieni na zdecydowaną walkę o 3 punkty, to powinno być dobrze. Pogoń jest w gazie, my ostatnio się nie popisaliśmy, więc mam nadzieję, że będą chcieli grać otwartą piłkę z Wisłą, co powinno być z korzyścią dla nas.
Odpowiedz cytując