|
Napiszę krótko - gdyby w Wiśle kiedykolwiek był profesjonalizm, grałaby już dawno w Lidze Mistrzów - przy takim kapitale, który został zainwestowany, to musiałoby kiedyś już nastąpić. Niestety - tego profesjonalizmu nie ma - Cupiał zawsze w sprawach klubu otaczał się bandą gagatków, którzy za każdym razem podpowiadali mu głupie posunięcia. Co miałoby dać zwolnienie w chwili obecnej Moskala? Chyba miałoby pokazać głupotę włodarzy klubu, którzy pozwalaliby na utrzymywanie przez klub 3 trenerów równolegle. Cyrk i miś do kwadratu.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
|