Ogryzek napisał(a):

Nie wiem jak można wyskakiwać z 33 letnim starym dziadem jak Kaźmierczak?
Na tą pozycję to przydałby się nam taki Radosław Murawski z Piasta, Matras z Pogoni czy Góralski z Jagiellonii który w zeszłym sezonie grał jeszcze w Wiśle Płock.
|
Bardziej chodziło mi o piłkarza sprawdzonego, starszego do grania ogonów tak by należycie zabezpieczać tyły w przypadku, gdy drużyna prowadzi, a tym samym nie tracić 3 punktów z ręki. Może Kaźmierczak by się u nas odbudował? Nie znam jego aktualnej sytuacji zdrowotnej, ale z informacji prasowych wynika, że już tak źle z nim nie jest. 33 lata to jeszcze nie wiek, który skazywałby takiego piłkarza na piłkarską emeryturę.