|
Z Pogonią mamy rachunki do wyrównania. To właśnie przez remis z Pogonią (ostatnich minutach) straciliśmy szansę na puchary w poprzednim sezonie.
Jak to powiedział Moskal, każdy trening powinien być jak finał LM. W piątek piłkarze muszą pokazać, że stoją za nim murem i zagrają z taką determinacją, aby nie było wątpliwości komu należą się 3 punkty.
Oby.
|