Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 19.08.2015, 23:58
Z Pogonią mamy rachunki do wyrównania. To właśnie przez remis z Pogonią (ostatnich minutach) straciliśmy szansę na puchary w poprzednim sezonie.

Jak to powiedział Moskal, każdy trening powinien być jak finał LM. W piątek piłkarze muszą pokazać, że stoją za nim murem i zagrają z taką determinacją, aby nie było wątpliwości komu należą się 3 punkty.

Oby.
Odpowiedz cytując