Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32767
Stary 19.08.2015, 22:31
Cytat:
4. Rozumiem że, jak każdemu początkującemu konfidentowi, bliski jest Ci model z wizytowaniem komend ale nie ten adres.
Ty masz sto wyjazdów i komuś bezzasadnie ciśniesz od konfidentów? Ciekawe

Zawsze miałem ciebie za takiego pisowkiego polityczka, wygadanego, z jakaś tam wiedzą czy dobrym przygotowaniem propagandowym do wciskania ludziom ściemy, takiego "ą, ę", grzeczniutkiego na siłę, po prostu typowego polityka, który swoje myśli ale udaje uprzejmego i mądrego (a jak publika nie słyszy to wiadomo, ...., dupa i kamieni kupa). Ale widzę, że teraz to grubo jedziesz. Nie wiem czy udajesz głupiego czy co ale prostych zdań nie potrafisz zrozumieć, każdą wypowiedź przekręcasz. Masakra.
A ta wypowiedź:
Cytat:
Biedna dziecina nie może przeżyć że stała się publicznym pośmiewiskiem
Kim ty w ogóle jesteś żeby decydować czy ktoś się stał pośmiewiskiem?
Beka. Dla PiSowca pośmiewiskiem jest ten kto by chciał rozwiązania problemu z ZUSem.

PS Biedny, stary pierdziel, który nie może przeżyć tego, że jego czas i czas PO-PiSów się kończy i idzie młode pokolenie
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 19.08.2015 o godz. 22:43.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.