WISŁAZWE napisał(a):

|
Podopieczni Czesława Michniewicza, dobrze weszli w sezon wygrywając w Poznaniu z aktualnym mistrzem kraju 2:0.
|
e tam: 1-2 było przecież w Poznaniu.
Co do najbliższego meczu, jestem optymistą i ściskam kciuki.
Za Wisłę i za Kazika.