Karherop napisał(a):

BVB bardziej opłaca się trzymać Kubę cały sezon na ławce niż go oddawać za darmo. Przyszłość pokazała, że kilka kontuzji i w BVB nie ma komu grać. Zapewne za 2-3 mln euro puszczą go wolno.
Tak jak powiedział kolega, za 2-3 lata Kuba wróci do Wisły. To bardziej niż pewne.
|
Dokładnie tak. Myśle sens naszej wypowiedzi jest bardzo zbliżony. Użyłem tylko innych słów i wyraziłem zadowolenie jeśli Kuba już teraz by do nas wrócił. I oczywiście masz racje że BVB nie odda Kuby za darmo, że te pare baniek euro trzeba teraz za niego zapłacić..