Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17623
Stary 19.08.2015, 18:58
Marcin_fan napisał(a):Wyświetl post
Szukała podobno idzie do Grecji lub Turcji. A Kuba za wcześnie żeby do nas przychodził. Ma 30 lat i dobra 2 lata może pograć na Zachodzie. Wiadomo, nie obraził bym się gdybyśmy w przyszłym tygodniu przeczytali komunikat na oficjalnej " Wielki transfer. Kuba wraca do Wisły"
BVB bardziej opłaca się trzymać Kubę cały sezon na ławce niż go oddawać za darmo. Przyszłość pokazała, że kilka kontuzji i w BVB nie ma komu grać. Zapewne za 2-3 mln euro puszczą go wolno.

Tak jak powiedział kolega, za 2-3 lata Kuba wróci do Wisły. To bardziej niż pewne.
Odpowiedz cytując