Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32765
Stary 19.08.2015, 18:26
ABGwislakABG "TłumaczĄ? Może tłumaczY? Pozbyłbyś się w końcu tej 3osobowej formy."

niestety muszę Cie zmartwić , nie jesteś jedyny , jest waS więcej, dlatego tłumaczą