lukas14 napisał(a):

|
Błaszczykowski i Szukała . do wziecia.
|
Szukała podobno idzie do Grecji lub Turcji. A Kuba za wcześnie żeby do nas przychodził. Ma 30 lat i dobra 2 lata może pograć na Zachodzie. Wiadomo, nie obraził bym się gdybyśmy w przyszłym tygodniu przeczytali komunikat na oficjalnej " Wielki transfer. Kuba wraca do Wisły"
