Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1036
Stary 19.08.2015, 17:09
Wszystkich zwalniających Moskala proszę o odpowiedź (choćby w duchu, dla własnego sumienia) na pytanie: Czy chodzę na mecze Wisły Kraków/kupuję bilet/karnet i czy kupuję wiślackie gadżety w Strefie Kibica. Tylko tyle.
Anty PO-PiS!!!