Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32760
Stary 19.08.2015, 15:48
Widzisz, dla kibiców dzień meczu ich klubu to dzień święty. Nie zrozumiesz. Jakim stopniem się do Ciebie zwracać? bo widzę, że reagujesz na posterunkowego ale nie wiem czy to stan faktyczny.