ABGwislakABG napisał(a):
|
Tak, zebrało. Wislak68, Kerim1906, Smuga. Brakuje Drozda.
|
Ten fragment akurat nie był skierowany w Twoją stronę, więc jeżeli dostałeś rykoszetem, to serdecznie przepraszam.

Natomiast fakt, że Sołtys „nakręca” klakę wcale mnie, nie dziwi. Pozwolicie Panowie, że zacytuję Gwiaździstego, który celnie, to ujął:
Gwiaździsty napisał(a):
|
Powoli kończy mu się wygodne życie przy ZSL-owkskim chlewiku. Jeszcze trochę pochłepce, a potem od listopada pass.
|