Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32758
Stary 19.08.2015, 15:40
ABGwislakABG napisał(a):
Tak, zebrało. Wislak68, Kerim1906, Smuga. Brakuje Drozda.
Ten fragment akurat nie był skierowany w Twoją stronę, więc jeżeli dostałeś rykoszetem, to serdecznie przepraszam. Natomiast fakt, że Sołtys „nakręca” klakę wcale mnie, nie dziwi. Pozwolicie Panowie, że zacytuję Gwiaździstego, który celnie, to ujął:

Gwiaździsty napisał(a):
Powoli kończy mu się wygodne życie przy ZSL-owkskim chlewiku. Jeszcze trochę pochłepce, a potem od listopada pass.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!