Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.08.2015, 15:29
Nie wiem w ogóle, nad czym ta dysputa. Chyba kogoś ostro po.......iło z tym pomysłem zwolnienia Moskala i, to po pięciu kolejkach, po których mamy na koncie zero porażek (sic!). Teorie są dwie: Kazik nie pasuje komuś w bliskim otoczeniu Cupiała (Kapka) i trzeba go „usunąć”, aby wstawić w jego miejsce „swojaka”, lub też po raz enty Cupiał „wyżej sra niż dupę ma”. Kto przy zdrowych zmysłach chce wywalić trenera, który sprawił, że jak równy z równym walczymy z Mistrzem i Wicemistrzem Polski, wychodzimy obronną ręką z ciężkiego meczu derbowego, a drużyna po raz pierwszy od wielu, wielu lat zaczyna tworzyć zgrany i dobrze funkcjonujący kolektyw?
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!