Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1031
Stary 19.08.2015, 15:13
Karherop napisał(a):Wyświetl post

Proponuje w ogóle nie komentować pracy trenera oraz piłkarzy do czasu zakończenia sezonu, w końcu póki piłka w grze...

A o skuteczności warsztatu niech świadczy choćby wypełnianie założeń taktycznych przez zawodników. O tym jaki trener ma posłuch wśród zawodników, jak są przygotowani fizycznie etc. Nie masz możliwości ich oceny oglądając spotkania na żywo z wysokości trybun lub telewizora?
Możesz oceniać jedynie wyniki pracy Moskala - nie jego warsztat, bo o nim nic nie wiesz... A wyniki pracy raczej ciężko ocenić po 5 meczach sezonu (tym bardziej, że wejście w ten sezon miał wyjątkowo trudny)... O tym jaki trener ma posłuch wśród zawodników rozumiem, że też wiesz coś więcej - rozmawiałeś z nimi, znasz prywatne opinie piłkarzy o trenerze itp? A może wydarzyło się coś, co świadczyłoby o tym, że Moskal nie jest autorytetem, nie ma posłuchu wśród graczy?

Proponuję oceniać to, co możesz ocenić obiektywnie (na pewno nie jest to warsztat trenerski)...

Fugiel napisał(a):Wyświetl post
Akuart co do tego warsztatu to gdzies czytałem, że Moskal merytorycznie prezentuje się bardzo dobrze. Czego wiec brakuje ?
Może zwyczajnie brakuje jeszcze trochę czasu a kibicom cierpliwości?
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 19.08.2015 o godz. 15:20.