szprotson napisał(a):

ale ze to popisał sie z Lechem i Legią.
Licytujemy dalej?
W ogole o czym my tu rozmawiamy. Zwolnienie teraz trenera i zatrudnienie nowego byłoby idiotyzmem w czystej postaci. Kupmy skrzydłowego i napastnika a bedzie gryzło
|
średnia 1,15 coś Ci to mówi?
Nie róbmy z Moskala po wygranej z Lechem świetnego trenera, tak jak z Boguskiego po dwóch bramkach z Lechem świetnego piłkarza. Realia mamy takie, że mając skład taki jaki mamy (i tak relatywnie lepszy niż Ruch, Jagiellonia czy Piast) osiągamy wyniki poniżej oczekiwań. Moskal powinien otrzymać jeszcze szansę co najmniej do meczu ze Śląskiem. Liczę, że wygra i poprowadzi Wisłę dłużej, ale nie możemy zakładać wyłącznie wariantów optymistycznych.
msn napisał(a):

|
Masz subiektywną, nie popartą szerszymi argumentami, opinię o Moskalu - że to trener z niższej półki. Czy mógłbyś wymienić kilka przykładowych nazwisk trenerów z "wyższej półki", tak żeby można było zobaczyć jaki trener jest trenerem "górno-półkowym" i jakie moglibyśmy wg Ciebie mieć alternatywy.
|
Masz subiektywną, nie popartą szerszymi argumentami opinię o mnie, jakobym posiadał żadnych argumentów na że jest to trener z niższej półki i jego zatrudnienie wiązało się głównie w kwestii finansowej/sentymentalnej, niżeli świetnymi wynikami jakie osiągał z GKSem Katowice i Termialiką z którymi pracował wcześniej.
Ale do meritum: Zieliński (starszy), Ojrzyński, Kocian? trenerzy który nawet ze słabszymi klubami potrafili osiągać niezłe wyniki. Nie robię z nich światowej klasy trenerów, tylko co najwyżej takich którzy potrafią skutecznie punktować w ekstraklasie. Tylko tyle i aż tyle. Postawiliśmy na ładną krakowską piłkę bez wyników, co by przyciągnąć kibiców na stadion, a ludzi jest coraz mniej. Przyczyna?
serek.c2 napisał(a):

Warsztat kolego drogi to mogą ocenić zawodnicy lub osoby goszczące dość często na treningu. Podejrzewam, że nie widziałeś nawet pół treningu
|
Proponuje w ogóle nie komentować pracy trenera oraz piłkarzy do czasu zakończenia sezonu, w końcu póki piłka w grze...
A o skuteczności warsztatu niech świadczy choćby wypełnianie założeń taktycznych przez zawodników. O tym jaki trener ma posłuch wśród zawodników, jak są przygotowani fizycznie etc. Nie masz możliwości ich oceny oglądając spotkania na żywo z wysokości trybun lub telewizora?