Wyświetl pojedynczy post
maaarcin
Moderator
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22568
Stary 19.08.2015, 13:41
wściekłe pięści węża napisał(a):Wyświetl post
Może też to co powiedział Głowa jest jakimś tropem dla trenera? Chodzi mi o to "nie znam człowieka " i już na poważniej, że widują się tylko w pracy. Może czas na jakąś imprezę integracyjną? Nie mówię o zlocie w Dubaju, ale grill w Myślenicach (na obiektach Wisły) mógłby wystarczyć. Takie imprezy mogą poprawić atmosferę w zespole i podnieść morale.
Przecież Głowa sobie jaja robił. Atmosfera w zespole jest bardzo dobra.
Odpowiedz cytując