St Yabol napisał(a):

|
Pytanie czy jako skaut wolałbyś sobie latać samolotem po często egzotycznych krajach, spać w drogich hotelach czy podupcać autem do jakiejś pipidówy na drugi koniec Polski?
|
Pytanie co jest lepsze dla Wisły, a nie co taki skaut by wolał. Zresztą jedno nie wyklucza drugiego. Szukać tu i tu.