Karherop napisał(a):

|
To moje zdanie. Wymierną oceną warsztatu trenerskiego są uzyskiwane wyniki. Z Termaliką i GKS-em się nie popisał. To, że Kaziu na wyrost dostał trzeci raz posadę 1 trenera w Wiśle wiemy chyba wszyscy (?). W innych okolicznościach finansowych sięgnęlibyśmy po trenera z wyższej półki.
|
Warsztat kolego drogi to mogą ocenić zawodnicy lub osoby goszczące dość często na treningu. Podejrzewam, że nie widziałeś nawet pół treningu
