Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32741
Stary 19.08.2015, 13:19
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
Czyli te wyjazdy to faktycznie służbowo
Ten cytat był w kontekście twojego stażu na trybunach, już się zapominasz staruszku. Poza tym "zgłoś się" to możesz sobie mówić do podwładnych na komendzie albo do innych aresztowanych. Jak nie chcesz wygłosić swojej propozycji i uraczyć nas swoją mądrością, to się zamknij w tym temacie i wszyscy będą wiedzieć, że nie masz nic do zaproponowania oprócz tego o czym pisał Jaroo, czyli o dalszym zadłużaniu, aż nas za długi przejmą Niemcy i tak się skończy wasza misja "niepodległościowa".
W takim razie razie za Tuwimem:
"Próżnoś repliki się spodziewał
Nie dam Ci prztyczka ani klapsa
Nie powiem nawet pies Cię je.bał
Bo to mezalians byłby dla psa"
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 19.08.2015 o godz. 13:23.