Karherop napisał(a):

|
W innych okolicznościach finansowych sięgnęlibyśmy po trenera z wyższej półki.
|
Masz subiektywną, nie popartą szerszymi argumentami, opinię o Moskalu - że to trener z niższej półki. Czy mógłbyś wymienić kilka przykładowych nazwisk trenerów z "wyższej półki", tak żeby można było zobaczyć jaki trener jest trenerem "górno-półkowym" i jakie moglibyśmy wg Ciebie mieć alternatywy.