Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17615
Stary 19.08.2015, 13:03
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
A Ty podasz? Co to ja skautem jestem żebym jeździł po niższych ligach? Płacą mi za to? Pracy, rodziny nie mam?
Pytanie jest gdzie są nasi skauci? Kogo szukają? Podróżują do Dubaju oglądać takiego Crivelaro. A odpuszczają niższe ligi.
Pytanie czy jako skaut wolałbyś sobie latać samolotem po często egzotycznych krajach, spać w drogich hotelach czy podupcać autem do jakiejś pipidówy na drugi koniec Polski?
Odpowiedz cytując