Ogryzek napisał(a):

A Ty podasz? Co to ja skautem jestem żebym jeździł po niższych ligach? Płacą mi za to? Pracy, rodziny nie mam?
Pytanie jest gdzie są nasi skauci? Kogo szukają? Podróżują do Dubaju oglądać takiego Crivelaro. A odpuszczają niższe ligi.
|
Pytanie czy jako skaut wolałbyś sobie latać samolotem po często egzotycznych krajach, spać w drogich hotelach czy podupcać autem do jakiejś pipidówy na drugi koniec Polski?