Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17613
Stary 19.08.2015, 12:42
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Pewnie że nie ma naszych skautów w I i niższych ligach. Przecież fajniej jest pojechać do Portugalii czy na Bałkany.
Taka smutna prawda. A przez to tracimy sporo szans na pozyskanie ciekawych i niedrogich piłkarzy.
Takie bajki podobne do tych 'stawiajmy na mlodziez'. Kupilismy Popovica z I ligi.
A ty ile meczy ogladalas I ligi? I podaj nazwiska tych 'ciekawych i niedrogich' wg Ciebie.
Odpowiedz cytując