Ogryzek napisał(a):

Pewnie że nie ma naszych skautów w I i niższych ligach. Przecież fajniej jest pojechać do Portugalii czy na Bałkany.
Taka smutna prawda. A przez to tracimy sporo szans na pozyskanie ciekawych i niedrogich piłkarzy.
|
Takie bajki podobne do tych 'stawiajmy na mlodziez'. Kupilismy Popovica z I ligi.
A ty ile meczy ogladalas I ligi? I podaj nazwiska tych 'ciekawych i niedrogich' wg Ciebie.